En İyi İstanbul Halı Yıkama Firmaları

İstanbul Halı Yıkama, İstanbul’daki en iyi halı, kilim ve koltuk yıkamacıların yer aldığı yazımıza hoş geldiniz. Halılar evde en çok kirlenen ve belirli periyotlarla temizlenmesi gereken bir ev eşyalarıdır. Yıkama konusunda kaliteli hizmeti veren firmayı bulmak oldukça zordur. Bazı müşteriler yıkamaya verdiği halılarının yeterince temiz gelmediğini söylüyor. Bazı firmalar üstün körü hizmet verirken bazı firmalar da gerçekten profesyonel ve iyi hizmet sunuyor. İstanbul geneli kaliteli hizmet sunan firmaları müşteri yorumlarını baz alarak yazımızda sıraladık.

İstanbul Halı Yıkamacılar

1- Swan Halı Yıkama

İsntanbul’da otuz yılı aşkın süredir profesyonel bir hizmet veren Swan Halı Yıkama, listemizin ilk sırasında yer alıyor. Türkiye geneli kullanılan son teknoloji makineler ile yıkama yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti ile yıllardan beri İstanbul’da hizmet veriyorlar. Hızlı servis ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmışlar. Yorumları ve tavsiyeleri baz aldığımız zaman Swan Halı Yıkama’yı İstanbul Halı Yıkamacıları arasında ilk sırada görüyoruz. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarına servis hizmeti veriyorlar. Anadolu’da Ataşehir, Beykoz, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancaktepe, Maltepe, Pendik, Kartal, Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye’de servis hizmeti sunuyorlar. Avrupa Yakası’nda ise Bakırköy, Beşiktaş, Eyüp, Beyoğlu, Fatih, Şişli, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Kağıthane ve Zeytinburnu ilçelerinde evden halı almak suretiyle çalışıyorlar. Kendilerine başarılar dileriz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Fatih Halı Yıkama

Tuzla’da halı yıkama hizmeti veren Fatih halı yıkama hızlı firma İstanbul Halı Kilim Yıkama listemizde ikinci sırada yer alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önemseyen ve işini güler yüz ve profesyonel ekipmanla yapan bir firma. 2020 yılında kurulan fabrikalarında çeşitli yıkama alanında hizmet veriyorlar. Evlerinizdeki perde, halı ve koltuk temizliği için gözünüzü kırpmadan bu firmayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için tercih edebileceğiniz bir yıkama firması. İstanbul’da Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Esenler, Bakırköy ve Bahçelievler ilçelerinde serviz hizmeti veriyorlar. Halı, koltuk, stor perde temizliği yapan firma listemizde müşteri tavsiye ve memnuniyeti sıralamasında ikinci sırada yer alan firmayı tebrik ederiz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Ay-Tür Halı Yıkama

İstanbul halı-kilim yıkama sektöründe öncü bir firma olan Ay-Tür Halı Yıkama, listemizin 3. sırasında yer buluyor. Tamamen müşteri memnuniyetini ilke edinmişler. İşlerindeki özverili çalışmaları sayesinde yaklaşık 30 yıldır bu sektörde isimlerinden söz ettiriyorlar. Yaptıkları işte son teknoloji yıkama makinelerini yakalamış olmaları işlerinde profesyonelliği yakalamalarını sağlamış. Fabrika merkezi ÜSküdar’da yer alıyor. Pek çok semt için servis hizmeti veriyorlar. Aldıkları yorumlar doğrultusunda oldukça hızlı hizmet verdikleri, hızlı teslimat sağladıklarını da not düşelim. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et4- Uçan Halı-Koltuk Yıkama

Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmeti müşterilerine sunan bir yıkama firması listemizin 4. sırasında sizlerle beraber. Sağlıklı, temiz bir ortam sunmak için müşteri odaklı hizmet veriyorlar. İşlerinde profesyonelliği yakalamış, sadece halı yıkama değil perde, yorgan, koltuk yıkama hizmeti sunan bir firmalar. Ayrıca ev ve ofis temizliği hizmeti de veriyorlar. Tüm verdikleri bu hizmette müşterilerden tam not almayı başarıyorlar. Yaptıkları temizlik ve yıkama işlerinde doğal deterjan kullanıyorlar. Müşterilerin uygun fiyata kaliteli hizmet için tercih listesinde yer alması gereken bir firma. Kendilerini tebrik ederiz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.