İstanbul’daki En İyi Böcek-Haşere İlaçlama Firmaları

İstanbul’da hizmet veren en iyi böcek ilaçlama firmalarını sizler için listeledik. Listedeki firmalar arasından kafanıza yatanı seçebilir, profesyonel ilaçlama hizmetine anında ulaşabilirsiniz. Mevsim geçişleri ile birlikte sivrisinek, kara sinek, fare, yılan, kene, hamam böceği, yılan, akrep gibi hayvanlar yaşam alanlarımıza girmeye başlıyor. Ev, ofis, iş yeri, restoran okul, kreş, avm gibi alanlarda çalışıyor ilaçlama firmaları. Haşereler konusunda kesin çözüm için işini layığıyla yapan firmalar ile çalışmanız şart. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık bakanlığı onaylı çalışan firmalar sadece böceğe etki eden, insan sağlığını tehlikeye sokmayan solüsyonlar ile gerekli ilaçlamayı yapıyorlar. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmalar aşağıdaki listede sizlerle.

İstanbul'daki En İyi Böcek-Haşere İlaçlama Firmaları

1- A1 Böcek İlaçlama

İstanbul’da haşere ve böcek ilaçlama yapan firmalar içinde birinci sırayı A1 alıyor. Yaklaşık 30 yıldır sektörde hizmet veren firma güler yüzlü ve kaliteli işi kendisine ilke edinmiş. İlaçlama firmasından hizmet alan müşteri yorumlarının tamamına yakını olumlu yönde ve tekrar aynı firmadan hizmet alacağını bildiriyor. İşlerini profesyonel olarak gerçekleştirmeyi kendilerine ilke edinmişler. Açık ve kapalı alanda yüzde yüze yakın başarı elde ediyorlar. Ulusal ve uluslararası ilaçlama belgelerine sahipler. Her türlü haşere kontrolünde tercih listenizde olması gereken bir firma, müşteri yorumları bunu gösteriyor. Firmayı tebrik ederiz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Metkim İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda İstanbul içinde başarılı firmalardan bir diğeri de Metkim İlaçlama. İnsanların yaşam düzenini bozan, can sıkan haşere, böcek, bit, sinek, pire, kene, fare, hamam böceği ve yüzlerce istenmeyen canlıların yaşam alanlarından uzaklaştırılması için etkili bir hizmet sunuyorlar. İşlerinden en çok önemsedikleri ise insan sağlığı. Onaylı ilaçlar ile işlem yapıyorlar. Böcekler için kalıcı çözüm sağlamak için tercih edeceğiniz firmalardan biri.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Ada İlaçlama

Yaz mevsiminin gelmesiyle ortaya çıkan sinek, böcek, fare gibi istenmeyen haşerelerin kontrolü profesyonel ekip ve ekipmanla mücadele istemektedir. Müşteri yorumları dikkate alındığında İstanbul içinde işinde kaliteyi, başarıyı ve profesyonel hizmeti yakalamış bir diğer firma Ada İlaçlama.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.