İstanbul’daki En İyi Klima Bakım Teknik Servis Firmaları

İstanbul’da hizmet veren en iyi klima bakım, teknik servis ve temizliğini yapan firmaları sizler için sıraladık. Yaz ve kış aylarında evlerimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlardan biri de klimadır. Yazın bunaltan sıcaklarda serinlemek için, kışın dondurucu soğuklarında ise ısınmak için kullanırız bu cihazları. Klimalar belirli periyotlarda bakım, filtre değişimi isteyen cihazlardır. Odada uçuşan partiküller zamanla cihazın çalışmasını bozup, filtresinin kirlenmesine sebep olabilir. Klima bakım ve onarımı için profesyonel destek almak şart. İstanbul içinde klima işinde uzmanlığı yakalamış ve çeşitli markalarda en iyi teknik servis desteği veren firmaları yazımızın devamında sizlere sunduk. Sizin için en iyi firmayı seçebilir, iyi hizmet veren ustalara bir tıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul'daki En İyi Klima Bakım Teknik Servis Firmaları

1- Karakaş Teknik

İstanbul içinde klima tamir ve teknik servis firmalarında ilk sırada yer verdiğimiz Karakaş Teknik, Anadolu ve Avrupa bölgelerinde hizmet veriyor. Müşterilerin aradığı pek çok yedek parça burada mevcut. Uygun fiyatlı kaliteli bir hizmeti kendilerine ilke edinmişler. Müşteri yorumları doğrultusunda ayın en çok beğenilen firması olduğunu söyleyebiliriz. Adalar dışında tüm ilçelere hizmet veriyorlar. Klimanızın periyodik bakımları, filtre değişimi, yedek parça veya teknik servis işlerinde tercih edebilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Erta Teknik Servis

Klima bakım, onarım konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmalardan bir diğeri de Erta Teknik olarak karşımıza çıkıyor. Hizmet verdikleri müşterilerin memnuniyet düzeyi oldukça yüksek. Klimalar yılda en az 2 kere bakım isteyen cihazlardır. Klima bakım, tamir işlerinde Erta firmasını tercih edebilirsiniz. Titiz ve düzenli çalışmalarından dolayı firmayı tebrik ederiz. Aylık güncellenen listemizde sürekli güncel iyi hizmet veren firmaları bulabilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Üsküdar Klima Kombi Servis

Müşterilerin yakınlarına en çok tavsiye ettiği firmalardan biri de Üsküdar Klima Kombi Servisi olarak listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. Profesyonel, güler yüzlü ve kaliteli hizmet verdikleri hizmet alan hemen her müşteri tarafından belirtiliyor. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı İstanbul klima bakımı için tercih edebilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.