İstanbul’daki En İyi Nakliye Firmaları

İstanbul’da şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma, nakliyat ve taşıma işi yapan en güvenilir ve en iyi firmaları bir bir listeledik. Nakliyat özen ve sabır isteyen bir iştir. Gelişen teknoloji ile asansörlü nakliye yaygınlaşmıştır. İstanbul’da nakliyat firmalarının müşterilerin artı puanını almak ve tavsiye edilmek için son teknolojiyi yakalaması şarttır. Taşınan eşyaların zarar görmemesi, kırılıp dökülmemesi için işini bilen, hassasiyet gösteren ustaların ipi göğüslemesi gerekir. Müşteri yorumları baz alınarak hazırladığımız listede İstanbul geneli ve çeşitli semtlerinde hizmet veren firmalar yer alıyor. Kötü bir deneyim yaşamamak adına listemizde yer alan firmalardan sizin için uygun olanını seçebilirsiniz.

İstanbul'daki En İyi Nakliyeciler

1- AsGözde Nakliyat

Firma, İstanbul’da evden eve taşıma işi yapmaktadır. Asansörlü taşıma ile güvenli ve hızlı bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştiriyorlar. Taşıma işinde son teknolojiyi yakalamış durumdalar. Nakliyat işinde uzunca bir süredir hizmet veriyorlar. Dünya standartlarında, sigortalı ve yüksek güvenlikli taşımacılık yaptıklarını söylemek mümkün. Müşterilerin yorumları doğrultusunda İstanbul’da tercih listenizde bulunması gereken bir nakliye firması olduğunu söyleyebiliriz. Güngören ve Beylikdüzü şubeleriyle İstanbul’dalar.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Atçıoğlu Nakliyat

Taşımacılık sektöründe temelleri 1973 yılında atılmış köklü bir firma olan Atçıoğlu listemizin 2. sırasında yer alıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte asansörlü taşımacılık hizmeti veren bir firma. İşlerinde oldukça özverili ve başarılılar. Kadıköy merkezli firma çalıştıkları müşterileri tarafından tam not almış. Tavsiye listelerinde de ilk sırayı alıyor. Kendilerini tebrik ederiz. İstanbul için evden eve nakliye için sizler de kendilerini tercih edebilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Harmanşah Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Son teknolojiyi yakalamış firmalardan biri de Harmanşah, İstanbul’un tüm ilçelerine taşıma, nakliye, evden eve taşıma gibi hizmetler sunuyor. 9 ve 13 katlık asansörleriyle hizmet veriyorlar. İşlerinde oldukça iyiler. Müşteri tavsiyeleri doğrultusunda İstanbul’da bu sektörde üçüncü sırayı aldılar. Kendilerini tebrik ederiz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et4- Metropol Evden Eve Nakliyat

Metropol Nakliyat, İstanbul ilçeleri ve Türkiye’nin tüm illerine profesyonel taşıma işi yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar. 1979 yılından beri taşıma sektöründe hizmet vermekteler. 40 yılı aşkın tecrübenin getirdiği başarıyla son teknoloji asansörlü taşıma işi de yapıyorlar. Ev, Ofis ve aklınıza gelen her türlü taşıma hizmetinde çözüm üretiyorlar. Güler yüzlü ve başarılı hizmetin sırrı deneyimde saklı. Eşyalar taşınmadan önce özenle paketleniyor ve dikkatle taşıma yapılıyor. İstanbul içi nakliye firmaları arasında tercih listenizin başında gelmesi gerektiğini söylüyor müşteriler.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.