İstanbul’daki En İyi Temizlik Şirketleri Sıralaması

İstanbul Temizlik Şirketleri, İstanbul’daki en iyi temizlik firmalarını derledik ve liste şeklinde sizlere sunduk. Müşterilerin yaptığı yorumlar ve yaşadıkları tecrübeler doğrultusunda işinin ehli ve en çok tavsiye edilen firmaları belirledik. Ev, ofis, AVM, kreş, iş yeri, fabrika, inşaat sonrası temizlik, bahçe gibi yerlerin temizliğini profesyonel ellere bırakmak gerekir. Pandemi dolayısıyla temizlik en çok titizlik isteyen işlerden biri haline geldi. Gerekli solüsyonlar ile en uç noktalara kadar temizlik yapmak şart oldu. Temizlik konusunda bu noktada İstanbul temizlik şirketleri yardımınıza koşuyor. Temizlik, hem yorucu hem de sabır gerektiren bir iş. Bu özelliklere sahip profesyonellere ulaşmak da oldukça önemli. Gündelikçi temizlik personeli temini, ofis, ev, villa temizliği, yazlık temizliğinin yanı sıra koltuk kanepe temizliği de yapan firmalara yer verdik. Sizin için en uygun İstanbul temizlik firmasını seçebilirsiniz. Sizlerin yorumları doğrultusunda listemizi aylık olarak güncelliyoruz. Diğer müşterilere yardımcı olmak adına firmalar hakkında deneyimlerinizi yorum yaparak bildirebilirsiniz. Herkese temiz ve sağlıklı günler dileriz.
İstanbul'daki En İyi Temizlik Şirketleri Sıralaması

1- Işıltı Temizlik

1996 yılından bu yana İstanbul’da ev, ofis, villa, iş yeri, fabrika, bahçe, dış cephe, petek temizliği gibi pek çok alanın derinlemesine temizliğini yapıyorlar. Firma insan sağlığını ön planda tutarak temizlik yaptığını söyleyebiliriz. Firma personelleri gerekli sertifikalara sahip ve işlerinde oldukça iyi. Yakaladıkları bu başarı, gelişen teknolojiyi de yakalamalarını sağlamış durumda. Her yüzey için seçilen, insan sağlığına etki etmeyen kimyasallar ile detaylı bir temizlik gerçekleştiriyorlar. İstanbul içinde hemen her semte hizmet veriyorlar. Hastane temizliği, yüzey cilalama işlemi de yapıyorlar. Yani temizlik konusunda aklınıza ne geliyorsa burada var. Tamamen müşteri yorum ve deneyimleri baz alınarak hazırladığımız tavsiye listesinde ilk sırada Işıltı Temizlik bulunuyor. Sizler de profesyonel temizlik işlerinizde tercih listenize alabilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Şanlı Temizlik

İstanbul içinde hizmet veren temizlik şirketi olan Şanlı Temizlik, uygun fiyata müşterilerine profesyonel temizlik çözümleri sunuyor. İşlem sırasında kullandıkları nitelikli aletler ile uygun deterjanlar ile tercih etmeniz bir firma olarak listemizde yer alıyor. Güler yüzlü ve nitelikli ustalar ile müşterilerin taleplerini karşılıyorlar. Salgın günlerinde dezenfeksiyon işlemiyle de temizlik yapıyorlar. Böylece yüzeydeki tüm zararlı bakteri, virüsler yok oluyor. Ev, ofis, dış cephe cam temizliğinin yanı sıra halı yıkama hizmeti de veriyorlar. İstanbul temizlik şirketi listesinin ikinci sırasını alan firmayı tebrik ederiz. Herkese temiz ve sağlıklı günler dileriz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Aydın Temizlik Şirketi

İstanbul’da özellikle dış cephe işlerinde profesyonelleşmiş, kendi tabirleriyle dağcı iple dış cephe temizliği yapan bir firma Aydın temizlik. Kendilerini tercih eden müşteriler tarafından tam puan almışlar. Apartman, site, iş yeri, plaza, AVM gibi dış yüzeyi camla kaplı binaların cam temizliği oldukça zordur. Bu işte kendilerini geliştirmiş ve uzman ekiple çözümler üreten Aydın Temizlik Şirketi ziyaretçilerimizin tercih listesinde mutlaka bulunmalıdır. Sadece cam temizliği değil, ulaşılması zor noktalara silikon çekme, boya badana işleri, LED mantolama gibi hizmetler sunuyorlar. Ayrıca genel anlamda ev, ofis vb. temizlik işlerinizde de güler yüzlü, çözüm odaklı yaklaşım sergiliyorlar.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et4- Titiz Temizlik Anadolu Yakası Temizlik Firmaları

Anadolu Yakasında tercih listenizde olması gereken, müşterilerden tam not alan diğer bir temizlik firması Titiz olarak karşımıza çıkıyor. Temizlik konusunda profesyonel, güler yüzlü hizmet için tercih edebilirsiniz.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.