İzmir’deki En İyi Halı Yıkama Firmaları

İzmir'deki en iyi halı yıkama firmaları
İzmir’de hizmet veren ve en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikalarını sizler için derledik. İzmir’de 100’ün üzerinde halı yıkama fabrikası hizmet veriyor. Pek çok kullanıcı kaliteyi yakalamak ve İzmir’deki en iyi halı yıkamacıyı bulmak için internette uzun vakitler harcıyor. Halı yıkamanın yanı sıra; kilim, el dokuma halısı, store perde, koltuk ve kanepe yıkama işlerinde faaliyet gösteren pek çok firma var.

İzmir geneli hizmet veren firmaların yanı sıra Çeşme, Urla, Bergama, Dikili gibi uç nokta ilçelerde de halı yıkama hizmetine sorunsuz ulaşmanız mümkün. Listemizde yer alan halı temizliği yapan firmalar tamamen kullanıcı deneyim ve tecrübeleri, firma hizmet kalitesi, yaptıkları yıkama yöntem ve sistemleri baz alınarak listemize girmiştir.

Siz değerli kullanıcılara en kaliteli ve kalifiye hizmeti sunan İzmir halı yıkamacıların listesini aşağıdaki gibi oluşturduk. Kafanıza yatan bir firmaya ulaşarak siz de en kaliteli hizmete bir tıkla ulaşabilirsiniz.

1- Siltem Halı Yıkama

Siltem Halı Yıkama müşteri odaklı yorumlar dikkate alınınca listemizin ilk sırasında yer alıyor. Halı yıkama işinde öncelikleri müşteri memnuniyeti ve hijyen olan bir firma. Halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizliği ve kuru temizleme alanında İzmir genelinde 30 yıldır hizmet vermekteler. 5000 m² kapalı alanda hizmet veriyorlar. Yıkama işinde kaliteyi yakalamış bir firma. 12 şube ile İzmir’in kullanıcılar tarafından en beğenilen halı yıkama fabrikası olduğunu söyleyebiliriz.

Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- İpek Halı Yıkama

Şehir geneli en kaliteli hizmeti veren firma kullanıcıların deneyimleri ve olumlu geri dönüşleri sayesinde listemizde yer buluyor. Bulunduğumuz günlerde en önemli konulardan biri de temizliktir. Firma aldığı işlerde temizlik konusunda en titiz şekilde çalışıyor. Yıkanan halılar kapalı alanda kurutularak tozdan ve kirden uzak bir şekilde sizlere gönderiliyor. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Üye İşyeri Değil!Telefon Et3- Nur Halı Yıkama

Nur halı yıkama son teknoloji halı yıkama sistemleri ile İzmir geneli hizmet veriyor. Halı yıkanmadan önce halılar kirler belirlenerek etiketleniyor. Halı ölçüsü ve türü belirlenip ayrılarak toz alma ünitesinde dakikada 15000 titreşim ile ilk aşamada vakumluyorlar. Her halıda temiz su ile işlim yapıyorlar. Halılara ön yıkama işlemi uyguluyorlar. Böylece İzmir’de halı yıkama yapacak kullanıcılar kaliteli ve temiz hizmet almış oluyor. Halılar durulanıp makinede 1500 devirde sıkılıp paketleniyor ve müşterilere gönderiliyor. Müşteri memnuniyeti baz alınınca firma listemizde yer alıyor. Kendilerini tebrik ederiz.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.