Kayseri’deki En İyi Halı Yıkama Fabrikaları

Kayseri'deki en iyi halı yıkama firmaları
Halılar ev temizliğinde en dikkat edilmesi gereken eşyalardan biridir. Temizlik öncelikle halılardan başlar. Çünkü günümüzün çoğunu halılarımızın üzerinde geçiriyoruz. Halılar yapıları gereği çabuk kirlenme eğilimindedir. Her ne kadar süpürülse de bazı kirler halıya nüfuz eder, içine girer. Kayseri’de günde yüzlerce müşteri halı yıkatmak için internette arama yapıyor. Güvenilir, işini iyi yapan ve özverili firmayı bulmak artan halı yıkamacı sayısıyla doğru orantılı olarak zorlaşıyor.

Listemizde sizler için Kayseri içi ve ilçelerinde hizmet veren en iyi firmaları paylaştık. Tamamen müşteri yorumları baz alınarak oluşturulmuş bir liste olduğunu söyleyelim. Sadece halı yıkama değil; koltuk, kanepe temizliği, halı fleks ve kilim temizliği yapıyor firmalar. Listede yer alan firmaları tebrik eder herkese mutlu günler dileriz.

1- Başmısırlı Halı Yıkama

Temiz bir ev, temiz bir halıyla başlar mottosuyla müşterileri karşılayan firma listemizin ilk sırasında bulunuyor. Kayseri geneli 25 yıldır hizmet veriyorlar. 2000 metrekare alanda son teknoloji ürünler ile halıları itinayla temizliyorlar. Ayrıca halı eskitme hizmeti de vermekteler. Hızlı servis hizmeti ve profesyonel işlemler ile müşterilerden tam not alıyorlar.

Üye İşyeri Değil!Telefon Et2- Lüks Halı Yıkama

Kayseri’de profesyonel hizmet sunan başarılı firmalardan bir diğeri Lüks halı yıkama alanında öncü olması ve başarılı hizmetiyle dikkatleri üzerinde topluyor. Öncelikle teslim aldıkları halıları toz alma işlemine tabi tutuyorlar. Daha sonra en son teknoloji halı yıkama makineleriyle yıkama işlemi uyguluyorlar. Sıkma ve nem alma işlemlerinden sonra halılarınız paketlenerek temiz bir şekilde sizlere ulaşıyor. Güler yüz ve kaliteli hizmet veren bir firma olduğu müşteriler tarafından söyleniyor. Başarılar dileriz.
Üye İşyeri Değil!Telefon EtBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.